športno društvo NK Kolpa

SELKCIJA U13 PRIIGRALA NOVE TRI TOČKE

Selekcija U13 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Kamnik. V tekmo smo vstopili dobro in takoj prevzeli pobudo na igrišču. Ustvarili smo si kar nekaj lepih priložnosti in v šesti minuti tudi dosegli vodilni zadetek. Na drugi strani smo nasprotniku iz Kamnika dopustili malo priložnosti, pa vendar jim je uspelo premagati našo obrambo in vratarja ter izenačili rezultat. Tik pred sodnikovim žvižom za konec prvega polčasa smo iz prostega strela uspeli doseči še drugi gol in tako odšli na odmor z minimalno prednostjo 2:1. V drugem polčasu smo napadali iz vseh možnih kotov, a žoga se nikakor ni hotela zakotaliti v nasportnikovo mrežo. Naši fantje so le ostali zbrani in mirni ter odločni, da si želijo to zmago. Z odličnimi napotki trenerja Dejana Kolenca ter podporo glasnih navijačev, smo le uspeli zadeti še en gol za zmago 3:1 in si priigrali nove tri, pomembne točke.

V soboto nas čaka še zadnja tekma v jesenskem delu tekmovanj proti ekipi NK Bravo, kjer bomo poskušali nadaljevati z zmagovalnim nizom.

Strelci:
Mark Avguštinčič
David Vrbanec
Tilen Hlebec

Čestitke ekipi in trenerju!