športno društvo NK Kolpa

Slovenija Kamp Podzemelj še tretje leto zapored odpira svoja vrata

Slovenija kamp Podzemelj je nazaj! Tudi letos s pestrim in zabavnim programom, zato pohitite s prijavami.

Ekipa trenerjev, animatorjev:

 

Podzemelj bo tudi letos poleti, že tretje leto zapovrstjo, organizirala največji nogometni kamp za mlade pri nas. Od 4. do 9. julija bodo lahko otroci do 13. leta starosti uživali v nogometu ob raznoraznih animacijah in aktivnostih.

Tudi letos bo imel kamp rdečo nit, in sicer evropsko nogometno prvenstvo, ki bo v Franciji. Fantje in dekleta bodo lahko uživali v neokrnjeni naravi v bližini reke Kolpe, imeli bodo številne obiske znanih belokranjskih nogometašev, plesalcev, kaskaderjev in podobno. Naši animatorji tudi leto pripravljajo pester program, ki bo poskrbel, da bodo otroci na kampu doživeli nepozabno doživetje.

Prijave najdete s klikom na to http://s-kamp.si/index.php/prijavnica2016, za več informacij, tudi iz preteklih kampov,  pa lahko obiščete tudi Facebook profil Slovenija Kamp Podzemelj.


 

V spodnji POVEZAVI si lahko ogledate nekaj utrinkov iz lanskega kampa.

http://www.radio-odeon.com/sport/slovenija-kamp-podzemelj-se-tretje-leto-zapored-odpira-svoja-vrata/