športno društvo NK Kolpa

SOBOTNA “OBRAČUNA” ČLANOV IN SELEKCIJE U13 Z NK KOMENDA

Članska ekipa in selekcija U13 sta danes v Športnem parku Podzemelj gostili nasprotnike iz NK Komenda. Obe tekmi bi se morali odigrati na igrušču v Komendi, vendar smo jih tokrat zaradi poplavljenga igrišča, gostili pri nas.

Najprej so tekmo odigrali fantje mlajše selekcije, kjer je gostujoča ekipa oba polčasa odigrala bolj uspešno ter tekmo dobila z rezultatom 0:5.

Kmalu za tekmo mlajše selekcije pa sta se na igrišču pomerili še članski ekipi. Na tej tekmi pa se je vse odvilo po naših željah in že prvi polčas je pripadel nam, saj smo na odmor odšli z rezultatom 2:0. V drugem polčasu smo bili še trikrat uspešni ter tekmo odlično privedli h koncu z zmago 5:1.

Strelci:
Kirin Aleš
Težak Domen
Črnič Matjaž
Stegne Vito
Kajin Gal

Čestitke za ekipi in trenerju!