športno društvo NK Kolpa

STAREJŠI DEčKI SLABO, OSTALI ODLIčNO

čLANI
članska ekipa je soboto 10. 9. 2011 v 4. krogu  Regionalne Ljubljanske LEGEA lige 11/12 gostovala v Grosuplju pri NK Brinje in zmagala z rezultatom 0:2. Strelca za NK Kolpa sta bila Jotanovič Uroš 42´ in škoflec Filip 75´. V 54´ sta dobila rdeči karton in zapustila igro černič Miha pri Brinju in Mušič Aleš pri Kolpi.
 
MLADINCI U-18
Selekcija mladincev je v soboto  dne 10. 9. 2011 ob 17,00 uri v III. krogu 2. lige v MNZ Ljubljana gostila ekipo  NK ILIRIJA 1911. Po dveh prvenstvenih porazih pa je naši ekipi uspelo. NK Kolpa je zmagala z rezultatom 2:0 (1:0).  Za naše je v 33' zadel igralec Nagode Toni in v 81' Gorščak Robert.
 
V IV. krogu naša selekcija igra v gosteh pri NK Kočevje. Tekma se bo odigrala v soboto 17.09.11 ob 13,30.
 
STAREJšI DEčKI U-14
Selekcija starejših dečkov je v soboto dne 10. 9. 2011 ob 14,30 uri v III. krogu 1. lige v MNZ Ljubljana gostila ekipo NK KOčEVJE. Po dveh porazih v prvih dveh krogih se je pričakoval pozitivni rezultat, vendar  smo vnovično izgubili. NK Kočevje je zmagala z rezultatom 1:6 (0:4). Za našo ekipo je edini gol padel iz enajstmetrovke, v 36' je bil uspešen Kramarič Martin. Tretji zaporedni poraz v prvenstvu je našo selekcijo potisnil na 10. mesto na lestvici.
 
V IV. krogu naša selekcija igra v gosteh pri NK Arne Tabor 69 v Ljubljani-šentvid. Tekma se bo odigrala v soboto 17.09.11 ob 14,00.
 
MLAJšI DEčKI U-12
Selekcija mlajših dečkov je v soboto  dne 10. 9. 2011 ob 12,30 uri v III. krogu 1. lige v MNZ Ljubljana gostila ekipo NK IHAN DOMŽALE.  Ekipa NK KOLPA je uspela iztržiti polovični izkupiček, saj je skupno osvojila 6 točk. Ekipa A je zmagala z rezultatom 2:0 in 2:0, ekipa B pa je obe tekmi izgubila z rezultatom 0:3 in 0:3.  Po odigranem III. krogu selekcija zaseda odlično 6. mesto na prvenstveni lestvici.
 

V IV. krogu naša selekcija igra v gosteh pri NK Krki v Novem mestu. Tekma bo odigrana v soboto 17.09.11 ob 13,30.

 
STAREJšI CICIBANI U-10

Selekcija starejših cicibanov je v soboto  dne 10. 9. 2011 ob 10.00 uri v II. krogu skupine E MNZ Ljubljana v letošnji sezoni prvič nastopila na domačem stadionu. Ekipa je prvenstvo začela odločno in igra v svojem visokem ritmu, saj je tudi drugo tekmo prepričljivo zmagala. V  goste je prišla ekipa  NK KRKA, ki je izgubila z rezultatom 4:0. Po drugem krogu ekipa NK Kolpa U10  vodi na prvenstveni lestvici.

V III. krogu se bosta na lokalnem derbiju v soboto 17.09.11 ob 10,30 srečali ekipi iz soseščine in sicer bo naša selekcija odšla v goste k NK Bela krajina. Tekma bo odigrana na Vražjem kamnu.

Starejši cicibani so na tekmi prvič nastopili v novih dresih proizvajalca Joma, pri tisku sta sodelovala sponzorja GOSTINSTVO JANKO BRAčIKA S.P. (gostilna Pri Bartusu) in STP 5 sitotisk, Metlika, d.o.o., ki se jima zahvaljujemo za sodelovanje.

CICIBANI U-8
Jesenski del tekmovalne sezone 2011/2012 se je začel  tudi za mlajše cicibane. Naši cicibani so pridno trenirali in so komaj dočakali prve tekme. NK Bela krajina je na Vražjem kamnu pri črnomlju  v nedeljo 11. 9. 2011 ob 10.00 uri kot domačin izpeljala  I. turnir skupine 2  MNZ Ljubljana. Na turnirju sta poleg ekipe NK KOLPA in domačina NK BELA KRAJINA, nastopili še ekipi  NK KOčEVJE in NK šENTJERNEJ. Najmlajši igralci NK Kolpa, ki jih v letošnji sezoni vodi trener Tomislav Cindrič – Tomi,  so na turnirju nastopili po pričakovanjih, zagotovo pa  so navdušili sami sebe. S kančkom športne sreče bi zagotovo osvojili prvi turnir, tako pa so se morali zadovoljiti z drugim mesto. Prvo tekmo so odigrali z ekipo NK Kočevje, naši so bili boljši, agresivnejši nasprotnik, vendar se je tekma končala z rezultatom 1:1. Na drugi tekmi so se srečali z NK šentjernej. Tudi ta tekma se je po nekako enakovredni igri končala z rezultatom 1:1. Tako težko pričakovano zmago in veselje po tekmi pa so doživeli šele na tretji tekmi. V domačem lokalnem derbiju med NK Kolpa in NK Bela krajina je zmagala naša ekipa z rezultatom  3:1.
 
Naša U8 je tako na turnirju osvojila 2. mesto, z izkupičkom 5 točk. Zmagala je ekipa NK Kočevje.
 
II. turnir bo čez 14 dni pri domačinu NK šentjernej  v šentjerneju.