športno društvo NK Kolpa

Starejši učenci OŠ Metlika finalisti osnovnošolskega nogometnega tekmovanja

Starejši učenci Oš Metlika iz vrst NK Kolpa (starejši dečki U15) so v letošnjem šolskem letu dosegli izjemen športni rezultat, saj so se uvrstili v finale osnovnošolskega nogometnega tekmovanja, v katerem bodo nastopile štiri najboljše osnovnošolske ekipe v državi. Po oceni NZS je ta kategorija tudi letos ena najbolj množičnih šolskih športnih tekmovanj v Sloveniji http://www.nzs.si/nogomet-za-vse.

V ponedeljek dne 14. 4. 2014 je Oš Metlika gostila polfinalni turnir uvrščenih polfinalnih ekip Oš Metlika, Oš Idrija, Oš Draga Bajca iz Vipave in Oš Vižmarje-Brod iz Ljubljane. Turnir je osvojila domača ekipa in se zasluženo uvrstila v finale.