NK Kolpa

To je primer Club. Kot nov SportsPress uporabnik, pojdi na tvojo nadzorno ploščo za izbris Club in kreiraj nov Clubs za tvojo vsebino. Uživaj!

Fixtures

(23.05.2024)
18:00
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ilirija ExtraLux

(25.05.2024)
11:00
Selekcija U-13

Arne Tabor 69 : NK Kolpa

(25.05.2024)
11:00
Selekcija U-10

NK Kolpa : NK Slovan

(25.05.2024)
11:00
Selekcija U-11

NK Mengo 28 : NK Kolpa

(26.05.2024)
15:00
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Dragomer

(29.05.2024)
19:00
Selekcija U-15

NK Krka : NK Kolpa

Rezultati

(22.05.2024)
18:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : OŠ Olimpija

(21.05.2024)
2 - 4
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Olimpija B

(19.05.2024)
0 - 1
Selekcija U-13

NK Zagorje : NK Kolpa

9 - 1
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Borovnica

(18.05.2024)
0 - 2
Članska selekcija

ŠD Vir : NK Kolpa

(16.05.2024)
Odpovedano
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ihan

(15.05.2024)
4 - 0
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Dolomiti

(12.05.2024)
1 - 1
Članska selekcija

NK Komenda : NK Kolpa

(12.05.2024)
4 - 4
Selekcija U-10

NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa

(11.05.2024)
8 - 0
Selekcija U-13

NK Komenda : NK Kolpa

(11.05.2024)
11:00
Selekcija U-11

NK Dlan Logatec : NK Kolpa

(07.05.2024)
18:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Svoboda Kisovec

(05.05.2024)
6 - 1
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Dolomiti

(04.05.2024)
2 - 8
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Šentjernej

(04.05.2024)
7 - 1
Selekcija U-13

NK Kočevje : NK Kolpa

(25.04.2024)
7 - 0
Selekcija U-15

NK Olimpija : NK Kolpa

(25.04.2024)
11 - 0
Selekcija U-11

NK Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana

(23.04.2024)
18:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Dlan Logatec

(20.04.2024)
1 - 3
Članska selekcija

NK Jezero Medvode : NK Kolpa

(20.04.2024)
1 - 1
Selekcija U-11

NK Šentjernej (deklice) : NK Kolpa

(20.04.2024)
0 - 1
Selekcija U-13

NK Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana

(15.04.2024)
18:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Olimpija

(14.04.2024)
0 - 0
Selekcija U-13

NK Vrhnika : NK Kolpa

(13.04.2024)
7 - 1
Selekcija U-15

NK Ilirija ExtraLux : NK Kolpa

(13.04.2024)
4 - 1
Selekcija U-10

NK Kolpa : NK Dragomer

(11.04.2024)
11 - 0
Selekcija U-15

NK Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana

(07.04.2024)
9 - 0
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Brinje Grosuplje

(06.04.2024)
4 - 3
Članska selekcija

NK Ihan : NK Kolpa

(06.04.2024)
2 - 5
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK IB 1975 Ljubljana

(06.04.2024)
2 - 8
Selekcija U-10

DONŠ Vodice : NK Kolpa

(06.04.2024)
11:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Svoboda Kisovec

(30.03.2024)
3 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Termit Moravče

(30.03.2024)
7 - 1
Selekcija U-13

NK Radomlje rumeni : NK Kolpa

(12.11.2023)
10:45
Selekcija U-13

NK Bravo : NK Kolpa

(05.11.2023)
1 - 0
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Šmartno Infostyle - igrišče Portoval Novo Mesto

(05.11.2023)
Postponed
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Dolomiti

(04.11.2023)
Postponed
Selekcija U-11

NK Kolpa : OŠ Olimpija

(04.11.2023)
10:00
Selekcija U-10

NK Vrhnika : NK Kolpa

(22.10.2023)
10:30
Selekcija U-11

NK TEM Mirna : NK Kolpa

(21.10.2023)
1 - 2
Članska selekcija

NK Dragomer : NK Kolpa

(21.10.2023)
0 - 10
Selekcija U-15

NK Ihan : NK Kolpa

(21.10.2023)
10 - 1
Selekcija U-13

NK Olimpija Ljubljana B : NK Kolpa

(18.10.2023)
1 - 3
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Olimpija Ljubljana B

(15.10.2023)
17:30
Selekcija U-10

ND SLOVAN : NK KOLPA

(15.10.2023)
4 - 1
Članska selekcija

NK KOLPA : ŠD VIR

(14.10.2023)
0 - 5
Selekcija U-13

NK KOLPA : NK ARNE TABOR 69

(14.10.2023)
1 - 2
Selekcija U-11

NK KOLPA : NK MENGO 28

(11.10.2023)
4 - 2
Selekcija U-15

NK KRKA : NK KOLPA

(08.10.2023)
5 - 1
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Zagorje

(07.10.2023)
5 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Komenda

(07.10.2023)
0 - 5
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Komenda

(01.10.2023)
3 - 3
Članska selekcija

NK Šentjernej : NK Kolpa

(01.10.2023)
12:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Dlan Logatec

(30.09.2023)
15 - 1
Selekcija U-10

NK Kolpa : NK Grosuplje Brinje

(26.09.2023)
4 - 6
Selekcija U-15

OŠ Olimpija : NK Kolpa

(26.09.2023)
2 - 1
Selekcija U-13

OŠ Olimpija : NK Kolpa

(24.09.2023)
0 - 14
Selekcija U-15

NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa

(24.09.2023)
6 - 2
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Jezero Medvode

(23.09.2023)
1 - 4
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Kočevje

(23.09.2023)
0 - 1
Selekcija U-11

NK Dolomiti : NK Kolpa

(19.09.2023)
0 - 3
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje - POKAL

(18.09.2023)
Postponed
Selekcija U-13

OŠ Olimpija Ljubljana : NK Kolpa

(18.09.2023)
Postponed
Selekcija U-15

OŠ Olimpija : NK Kolpa

(16.09.2023)
11:30
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Šentjernej - deklice

(16.09.2023)
10:00
Selekcija U-10

NK Kolpa : ŽNK Radomlje

(10.09.2023)
10:30
Selekcija U-11

NK Olimpija : NK Kolpa

(09.09.2023)
1 - 2
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Ihan

(09.09.2023)
1 - 4
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Vrhnika

(03.09.2023)
5 - 4
Selekcija U-11

NK Svoboda Kisovec : NK Kolpa

(02.09.2023)
1 - 2
Članska selekcija

NK Termit Moravče : NK Kolpa

(02.09.2023)
Odpovedano
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ihan

(02.09.2023)
6 - 0
Selekcija U-13

IB Ljubljana 1975 : NK Kolpa

(02.09.2023)
10 - 3
Selekcija U-10

NK Kolpa : DONŠ Vodice

(27.08.2023)
2 - 8
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Radomlje

(27.08.2023)
5 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Krka

(26.08.2023)
0 - 0
Članska selekcija

NK Kolpa : ŠD Vir - POKALNA TEKMA

(03.06.2023)
11:00
Selekcija U-15

NK Ilirija ExtraLux : NK Kolpa

(27.05.2023)
2 - 2
Članska selekcija

NK Litija : NK Kolpa

(27.05.2023)
13:30
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Slovan

(27.05.2023)
0 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : ŠD Vir

(24.05.2023)
2 - 9
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK IB1975 Ljubljana

(21.05.2023)
3 - 2
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Ljubljana Palis

(19.05.2023)
19:00
Selekcija U-11

NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa

(19.05.2023)
3 - 0
Selekcija U-13

NK Ivančna Gorica : NK Kolpa

(19.05.2023)
4 - 1
Selekcija U-15

NK Krim RollJet : NK Kolpa

(14.05.2023)
0 - 1
Članska selekcija

OŠ Olimpija Ljubljana : NK Kolpa

(13.05.2023)
1 - 3
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Ilirija ExtraLux

(13.05.2023)
10:30
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Ilirija ExtraLux

(07.05.2023)
4 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : ŠD Vir

(06.05.2023)
2 - 4
Selekcija U-13

NK Mirna : NK Kolpa

(06.05.2023)
4 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Olimpija

(06.05.2023)
11:00
Selekcija U-11

NK IB 1975 Ljubljana : NK Kolpa

(29.04.2023)
4 - 0
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Šmartno

(23.04.2023)
11:00
Selekcija U-11

NK Kočevje : NK Kolpa

(22.04.2023)
4 - 1
Članska selekcija

NK Dragomer : NK Kolpa

(22.04.2023)
5 - 0
Selekcija U-15

NK Termit Moravče : NK Kolpa

(16.04.2023)
Odpovedano
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Jezero Medvode

(16.04.2023)
3 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana

(16.04.2023)
Postponed
Selekcija U-11

NK IB1975 Ljubljana : NK Kolpa

(15.04.2023)
4 - 2
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Jevnice

(12.04.2023)
17:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Krka

(08.04.2023)
0 - 0
Selekcija U-15

NK Laby's Mengo : NK Kolpa

(08.04.2023)
1 - 0
Selekcija U-13

NK Roltek Dob : NK Kolpa

(07.04.2023)
4 - 1
Članska selekcija

NK Ljubljana Palis : NK Kolpa

(02.04.2023)
2 - 2
Članska selekcija

NK Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana

(02.04.2023)
2 - 4
Selekcija U-15

NK Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana

(01.04.2023)
3 - 0
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Dolomiti

(26.03.2023)
5 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : ŠD Vir

(25.03.2023)
1 - 2
Selekcija U-15

Brinje Grosuplje : NK Kolpa

(25.03.2023)
4 - 1
Selekcija U-13

NK ZAGORJE : NK KOLPA

(19.11.2022)
1 - 2
Članska selekcija

OŠ Olimpija : NK Kolpa

(13.11.2022)
11:30
Selekcija U-11

NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa

(13.11.2022)
10 - 3
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ljubljana

(12.11.2022)
1 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Šmartno

(06.11.2022)
12:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : ND Slovan

(05.11.2022)
3 - 4
Članska selekcija

NK Šmartno : NK Kolpa

(05.11.2022)
5 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Termit Moravče

(05.11.2022)
1 - 0
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Ivančna Gorica

(29.10.2022)
2 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Litija

(23.10.2022)
0 - 12
Selekcija U-15

NK Šmartno : NK Kolpa

(23.10.2022)
10:00
Selekcija U-11

NK Bravo : NK Kolpa

(22.10.2022)
2 - 0
Članska selekcija

NK Jezero Medvode : NK Kolpa

(16.10.2022)
5 - 1
Selekcija U-13

OŠ Olimpija Ljubljana : NK Kolpa

(16.10.2022)
11:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Kalcer Radomlje

(15.10.2022)
1 - 0
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Dragomer

(15.10.2022)
2 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Krim RollJet

(09.10.2022)
1 - 6
Selekcija U-15

NK IB 1975 Ljubljana : NK Kolpa

(09.10.2022)
09:00
Selekcija U-11

NK Ilirija ExtraLux : NK Kolpa

(08.10.2022)
1 - 3
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Ljubljana Palis

(08.10.2022)
4 - 0
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Jevnica - Dol

(04.10.2022)
6 - 0
Selekcija U-13

NK Olimpija Ljubljana : NK Kolpa

(02.10.2022)
Postponed
Članska selekcija

OŠ Olimpija Ljubljana : NK Kolpa

(02.10.2022)
2 - 6
Selekcija U-15

NK Kolpa : ŠD Vir

(24.09.2022)
2 - 2
Članska selekcija

ŠD Vir : NK Kolpa

(24.09.2022)
1 - 6
Selekcija U-15

NK Olimpija Ljubljana : NK Kolpa

(24.09.2022)
5 - 2
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Ilirija ExtraLux

(24.09.2022)
5 - 2
Selekcija U-11

NK Arne Tabor : NK Kolpa

(18.09.2022)
Postponed
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Šmartno

(18.09.2022)
Postponed
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ljubljana

(18.09.2022)
11:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje

(17.09.2022)
1 - 1
Selekcija U-13

NK IB 1975 Ljubljana : NK Kolpa

(15.09.2022)
4 - 4
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ilirija Extralux

(14.09.2022)
17:00
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Bravo - pokalna

(11.09.2022)
3 - 5
Članska selekcija

NK Litija : NK Kolpa

(10.09.2022)
14:00
Selekcija U-11

NK Kočevje : NK Kolpa

(10.09.2022)
2 - 9
Selekcija U-15

NK Komenda : NK Kolpa

(10.09.2022)
4 - 1
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Kočevje

(08.09.2022)
17:00
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Domžale

(03.09.2022)
9 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Jezero Medvode

(03.09.2022)
4 - 0
Selekcija U-13

NK TEM Mirna : NK Kolpa

(28.08.2022)
1 - 11
Selekcija U-15

NK Svoboda Kisovec : NK Kolpa

(28.08.2022)
1 - 5
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Bravo

(27.08.2022)
3 - 0
Članska selekcija

NK Dragomer : NK Kolpa

(24.08.2022)
3 - 1
Članska selekcija

NK Jevnica : NK Kolpa

(12.06.2022)
13:00
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Kočevje Krka

(09.06.2022)
18:00
Selekcija U-13

NK Kolpa : Olimpija Ljubljana beli

(05.06.2022)
3 - 0
Selekcija U-15

NK ATET DREN VRHNIKA : NK KOLPA

(02.06.2022)
11 - 1
Selekcija U-13

NK Bravo : NK Kolpa

(01.06.2022)
7 - 1
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Krim

(28.05.2022)
3 - 0
Članska selekcija

NK Ivančna Gorica : NK Kolpa

(28.05.2022)
2 - 4
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Jevnica

(28.05.2022)
0 - 2
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Kamnik

(25.05.2022)
0 - 4
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Cockta Kresnice

(22.05.2022)
3 - 3
Članska selekcija

NK Trebnje : NK Kolpa

(21.05.2022)
11:00
Selekcija U-11

ŠD Vir : NK Kolpa

(15.05.2022)
8 - 3
Selekcija U-15

NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa

(14.05.2022)
0 - 9
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Kamnik

(14.05.2022)
2 - 2
Selekcija U-13

NK Roltek Dob : NK Kolpa

(14.05.2022)
3 - 1
Selekcija U-11

NK Kolpa : NK Krim

(08.05.2022)
3 - 6
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Ivančna Gorica

(07.05.2022)
5 - 0
Članska selekcija

NK Ihan : NK Kolpa

(07.05.2022)
0 - 2
Selekcija U-13

NK Kolpa : NŠ Bela krajina

(07.05.2022)
Postponed
Selekcija U-11

NK Kolpa : ND Črnuče

(30.04.2022)
2 - 3
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Termit Moravče

(24.04.2022)
11:30
Selekcija U-11

NK Roltek Dob : NK Kolpa

(23.04.2022)
Postponed
Članska selekcija

NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa

(23.04.2022)
3 - 0
Selekcija U-13

NK Ilirija ExtraLux B : NK Kolpa

(23.04.2022)
3 - 3
Selekcija U-15

NK Kamnik : NK Kolpa

(18.04.2022)
7 - 3
Selekcija U-15

NK Kočevje Krka - NK Kolpa

(18.04.2022)
0 - 3
Selekcija U-13

NK Jevnica - Dol - NK Kolpa

(16.04.2022)
0 - 4
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Cockta Kresnice

(09.04.2022)
1 - 7
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Domžale

(10.04.2022)
14 - 0
Selekcija U-11

NK ATET Dren Vrhnika : NK Kolpa

3 - 0
Članska selekcija

NK Ihan : NK Kolpa

(09.04.2022)
0 - 4
Selekcija U-13

NK Kolpa : NŠ Bela krajina

(03.04.2022)
4 - 3
Selekcija U-13

NK Zagorje : NK Kolpa

(02.04.2022)
1 - 4
Članska selekcija

NK KOLPA : NŠ BELA KRAJINA

(02.04.2022)
7 - 0
Selekcija U-15

NK KOMENDA : NK KOLPA

(26.03.2022)
4 - 0
Članska selekcija

NK Zagorje : NK Kolpa

(14.11.2021)
6 - 0
Selekcija U-15

ND Slovan : NK Kolpa

(13.11.2021)
7 - 0
Selekcija U-13

NK Bravo B : NK Kolpa

(07.11.2021)
3 - 1
Selekcija U-13

NK Kolpa : NK Kamnik

(06.11.2021)
1 - 4
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Svoboda Kisovec

(06.11.2021)
0 - 6
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Olimpija

(30.10.2021)
6 - 0
Članska selekcija

NK Kočevje : NK Kolpa

(24.10.2021)
6 - 2
Selekcija U-11

NK Jevnica : NK Kolpa

(24.10.2021)
1 - 4
Selekcija U-15

NK Kamnik : NK Kolpa

(23.10.2021)
1 - 4
Članska selekcija

NK Kolpa : NK Arne Tabor 69

(21.10.2021)
4 - 3
Selekcija U-13

NK KOLPA : NK KOČEVJE

(17.10.2021)
2 - 2
Članska selekcija

NK IVANČNA GORICA : NK KOLPA

(17.10.2021)
0 - 3
Selekcija U-15

NK KOLPA : NK ILIRIJA EXTRALUX

(16.10.2021)
Postponed
Selekcija U-11

NK KOLPA : ŠD VIR

(14.10.2021)
2 - 0
Selekcija U-15

NK ATET DREN VRHNIKA : NK KOLPA

(09.10.2021)
4 - 2
Članska selekcija

NK Kolpa : NK IB 1975 Ljubljana

(09.10.2021)
1 - 7
Selekcija U-13

NK Krim : NK Kolpa

(09.10.2021)
0 - 3
Selekcija U-11

NK Krim : NK Kolpa

(07.10.2021)
0 - 3
Selekcija U-13

NK MIRNA : NK KOLPA (v Podzemlju)

(06.10.2021)
3 - 6
Selekcija U-15

NK Kolpa : NK Brinje Grosuplje (v Grosupljem)

(03.10.2021)
1 - 1
Članska selekcija

NK KAMNIK : NK KOLPA

(03.10.2021)
0 - 2
Selekcija U-15

NK KOLPA : NK KRIM

(03.10.2021)
3 - 3
Selekcija U-13

NK KOLPA : NK ROLTEK DOB

(02.10.2021)
1 - 5
Selekcija U-11

ND Črnuče : Kolpa

(29.09.2021)
3 - 7
Selekcija U-15

NK KOLPA : NK BRAVO

(26.09.2021)
13:00
Selekcija U-15

NK KOLPA : NK BRINJE GROSUPLJE

(26.09.2021)
5 - 3
Selekcija U-11

NK KOLPA : NK ROLTEK DOB

2 - 1
Članska selekcija

NK LABY'S MENGO : NK KOLPA

(18.09.2021)
2 - 2
Članska selekcija

NK KOLPA : NK ATET DREN VRHNIKA

(18.09.2021)
Postponed
Selekcija U-15

NK ATET DREN VRHNIKA B : NK KOLPA

(18.09.2021)
11:00
Selekcija U-11

NK DOLOMITI : Kolpa

(18.09.2021)
Postponed
Selekcija U-13

NK MIRNA : NK KOLPA

(14.09.2021)
Odpovedano
Selekcija U-13

POKAL U13; NK KOLPA : NK KAMNIK

(12.09.2021)
3 - 7
Selekcija U-11

NK KOLPA : NK ATET DREN VRHNIKA

(12.09.2021)
8 - 3
Selekcija U-13

NK KOLPA : NK TERMIT MORAVČE

(11.09.2021)
2 - 1
Članska selekcija

NK Termit Moravče : Kolpa

(07.09.2021)
4 - 0
Selekcija U-13

NK Olimpija : Kolpa

(05.09.2021)
3
Selekcija U-15

NK Ivančna Gorica : Kolpa

(04.09.2021)
2 - 3
Članska selekcija

ŠD NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje

0 - 0
Selekcija U-15

ŠD NK Kolpa : Arne Tabor 69 (B)

10:30
Selekcija U-13

ŠD NK Kolpa : NK Ilirija Extralux (B)

(27.08.2021)
3 - 2
Članska selekcija

NK Trebnje : ŠD NK Kolpa

(20.08.2021)
Odpovedano

NK Kočevje : ŠD NK Kolpa

08:31
Kadetska selekcija

Kolpa : ND Slovan

(21.10.2020)
Odpovedano
Kadetska selekcija

U13: NK Kolpa : NK Roltek Dob

(22.10.2020)
2 - 1
Članska selekcija

NK Kolpa - NK Kamnik