športno društvo NK Kolpa

“Tekma” v prodajalni MARKET GALA METLIKA – ZMAGAAAAAAAAA

                            

šD NK Kolpa je v oktobru sodelovala v Mercatorjevem donacijskem projektu "Radi delamo dobro" ob odprtju prenovljene Mercatorjeve prodajalne MARKET GALA METLIKA, ki je 3.10.2013 prenovljena odprla svoja vrata. 

"Tekma" v prodajalni MARKET GALA Metlika je končana. šD NK Kolpa je premagala "tekmece", saj so nas mercatorjevi kupci, ki so nas v našem  lokalnem okolju prepoznali kot društvo pomembno za razvoj in notranjo povezanost kraja, nagradili z največ odvrženimi žetoni v za-to nastavljen "boks". 

šD NK Kolpa bo tako kot zmagovalec od Mercatorja preje razpisano donacijo. 

Vsem mercatorjevim kupcem; navijačem, članom, prijateljem in drugim, ki ste prispevali svoj žeton za šD NK Kolpa, se zahvaljujemo in vas vabimo na ogled kakšne domače nogometne tekme v Podzemelj.