športno društvo NK Kolpa

TRADICIONALNA PRIJATELJSKA TEKMA VETERANOV ŠD NK KOLPA IN NK BRDA

Kot že nekaj let, v času prireditve Vinska vigred, so tudi letos naši veterani gostili nogometne prijatelje, veterane iz NK Brda. Medsebojno “merjenje moči” je bilo zelo napeto, igralci so bili precej dobre volje, nasmejani ter polni energije za igro. Akcij, golov ter dobrih golmanskih obramb ni manjkalo. Rezultat niti ni bil toliko pomemben, kot druženje, smeh in pa najbolj pomembno, da se je tekma končala brez poškodb. Nenazadnje so le igrale #veteranske# ekipe.

Po končani tekmi sta ekipi druženje nadaljevali v klubskem lokalu v Podzemlju, kjer so se “utrujeni” igralci okrepčali z dobro jedačo in predvsem ohlajeno pijačo. Ekipa NK Brda je svojo pot nadaljevala v Metliki na Vinski vigredi.

Iskrena hvala Mesarstvu Pepe za sponzoriranje mesnih dobrot.

Še enkrat tudi velika hvala ekipi veterani NK Brda in veselimo se ponovnega snidenja v juniju, ko bomo v Brdih gostovali na veteranskem turnirju!

Veterani ŠD NK Kolpa