športno društvo NK Kolpa

TRADICIONALNI TURNIR VETERANSKIH EKIP ŠD NK KOLPA IN NK BRDA

Kot že nekaj let, v času prireditve Vinska vigred, so tudi letos naši veterani gostili nogometne prijatelje, veterane iz NK Brda. Tokrat smo se zbrali na urejenemu, nogometnem igrišču v Semiču. Ker je bila ekipa NK Brda precej številčna, smo se razdelili v tri ekipe in odigrali manjši turnir (vsak z vsakim). Vse tekme so bile zelo napete, igralci so bili precej dobre volje, nasmejani ter polni energije za igro. Akcij, golov ter dobrih golmanskih obramb ni manjkalo. Rezultat ni bil toliko pomemben, kot druženje, smeh in pa najbolj pomembno, da se je turnir končal brez poškodb. Nenazadnje so le igrale #veteranske# ekipe. V veliko čast nam je bilo, da se je turnirja udeležil tudi nogometni as Milan Srebrnič.

Po končanem turnirju smo druženje nadaljevali v klubu v Podzemlju, kjer smo se okrepčali z dobro jedačo in predvsem ohlajeno pijačo. Ekipa NK Brda bo svojo pot nadaljevala na Vinski vigredi.

Še enkrat hvala ekipi veterani NK Brda in veselimo se ponovnega snidenja prihodnje leto!

Veterani ŠD NK Kolpa