športno društvo NK Kolpa

TRETJI TEKMOVALNI VIKEND POMLAD/2012 – TEKMI STAREJŠIH CICIBANOV IN čLANOV , OSTALI PROSTI

 

U10

Sobota, 7.4.2012 ob 12:00, Stadion Podzemelj


KOLPA : KOčEVJE 4 : 0 (2 : 0)


Selekcija U10 se je v prvem krogu nadaljevanja pomerila z vrstniki iz NK Kočevje in zmagala z rezultatom 4:0. Naši cicibani so z agresivno postavitvijo in igro nasprotnika povsem nadigrali ter mu niso pustili, da bi razvil svojo igro, zaradi česar je NK Kočevje le enkrat prebila našo formacijo, vendar več kot strel, ki ga je naš golman z lahkoto obranil, niso dosegli. NK Kolpa si je priigrala veliko priložnosti, vendar je strjena obramba, v kateri so sodelovali skoraj vsi kočevski igralci, preprečila višji poraz. Zmaga Kolpe je popolnoma zaslužena ter še nadalje trdno vodi na prvenstveni lestvici. 
 

čLANI

Sobota, 7.4.2012 ob 16:30, Stadion KomendaKOMENDA : KOLPA 2 : 1 (1 : 0)

članska selekcija je na drugem spomladanskem gostovanju doživela drugi poraz, kar jo je potisnilo iz drugega na četrto mesto na prvenstveni lestvici. Ob koncu prvega polčasa je domača ekipa zadela za 1:0 iz enajstmetrovke. V drugem polčasu pa je Kolpa uspela, kljub igralcu manj, zadeti v 84 minuti in izenačiti rezultat na 1:1, vendar je bila terenska premoč na strani domače ekipe zagotovo prednost, saj  so le ti uspeli v 92 minuti ponovno povesti na 2:1, kar je bil na koncu končni rezultat.