športno društvo NK Kolpa

NK KOLPA ORGANIZATOR TURNIRJA SELEKCIJE U11

Včeraj je v metliški osnovni šoli potekal nogometni turnir selekcije U11, katerega organizator je bil NK Kolpa.
Na turnirju so svoje klube zastopale zelo močne ekipe iz Slovenije, Hrvaške:
NK Kolpa (A in B), NK Bela krajina (beli in modri), NK Kočevje, NK Mirna, NK Krško Posavje, NK Ribnica, NŠ Feniks, NK Varteks in NK Uljanik Zagreb
V tekmi za tretje mesto sta se pomerili ekipi NK Feniks in NK Uljanik Zagreb. Tretje mesto je, po kazenskih strelih pripadlo ekipi NK Feniks.
Veliko finale pa sta odigrali ekipi NK Kolpa in NK Kočevje. Starši NK Kočevje ter NK Kolpa so prikazali neverjetno navijaško vzdušje na tribuni. Po zelo razburljivi ter napeti tekmi, se je redni del končal z rezultatom 0:0. Kot pa se za finale spodobi, so mladi nogometaši prikazali pravo poslastico ob streljanju sedemmetrovk. Po pravi drami, je zmaga le ostala doma, turnir je osvojila ekipa NK Kolpa.

Pokal za najboljšega strelca je pripadel Aliju Demiroviću iz ekipe NŠ Feniks
Pokal za najboljšega vratarja pa Maksu Šukljetu iz ekipe NK Kolpa

Iskrena hvala Osnovni šoli Metlika, obema sodnikoma, ekipi na zapisnikarski mizi, vsem trenerjem ter igralcem, staršem za prekrasno navijaško vzdušje v dvorani in staršem selekcij U15 NK Kolpa za pomoč pri izpeljavi turnirja.