športno društvo NK Kolpa

Turnir U12 v Novem mestu v organizaciji NK Krka; Otroška zimska liga ŠD Tian v Novem mestu

V soboto 4. 2. 2017 so se mlajši dečki NK Kolpe udeležili močnega turnirja v Novem mestu, katerega je gostil NK Krka. Na turnirju je sodelovalo 14 ekip iz Slovenije in BIH. Naši nogometaši so v skupinskem delu tekmovali z  NK šmartno, NK Krka, NK škoflja Loka in NK Ivančna Gorica ter osvojili 2 mesto. V četrtfinalu so se pomerili z ekipo šD Tian,  katero so premagali po izvajanju  7 metrovk. Polfinale pa so igrali z domačo ekipo NK Krka in po slabi igri izgubili z rezultatom 6:0. Za tretje mesto pa so odigrali sosedski, belokranjski derbi z Nš Belo krajino in zmagali z zelo dobro in disciplinirano igro z rezultatom 4:1.

Trener Andrej štricelj se zahvaljuje staršem za športno in glasno navijanje.

    
    

Selekcija mlajši dečki U12 pa je v zimskem prehodnem obdobju sodelovala tudi v otroški zimski ligi šD Tian v Novem mestu, ki jo je tudi osvojila.

Končna razvrstitev ekip v otroški zimski ligi šd Tian – U12:

1.mesto NK KOLPA

2.mesto šD TIAN-Nš J.KURTIÆ 1

3.mesto NK DANA MIRNA

4.mesto šD TIAN-Nš J. KURTIÆ 2