športno društvo NK Kolpa

TURNIR V SKLOPU PRENOSA OLIMPIJSKE BAKLE

Včeraj je v Semiču potekala prireditev prenosa olimpijske bakle in v sklopu tega dogodka je ŠD NK Kolpa na travnatem igrišču organizirala turnir v malem nogometu. Na turnirju so se pomerile ekipe X-Team, Indema 16, Kokošec, Cicibani, Ekipa da te skipa, Refresh kafe, Štrekljevec in Šokci. Ob prekrasnemu vremenu ter super vzdušju in strokovnemu vodenju turnirja s strani Elvirja Džemića, se je odigralo 18 odličnih tekem, na katerih smo lahko videli veliko borbenosti, krasnih zadetkov, penalov, predvsem pa močan ekipni duh. Turnir je osvojila ekipa X-Team, drugo mesto je pripadlo ekipi Indema 16, tretje mesto pa so osvojili fantje ekipe Refresh Kafe. Pokal za najboljšega igralca je šel v roke Emrahu Samardžiću. Hvala vsem ekipam za udeležbo in čestitke zmagovalcem!

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo Društvu Vinogradnikov Semič za posojo šotorja, miz in klopi, Dušanu Simoniču za posojo šotorja, Borisu Sajetu za posojo kombija, trgovini Market Mladica za mesne dobrote ter zahvala obema sodnikoma, katera sta odlično odsodila turnir. Hvala tudi vsem in vsakemu posebej, ki ste kakorkoli pomagali, da je bil turnir izpeljan brezhibno.

Lepo pozdravljeni do naslednjega turnirja!