športno društvo NK Kolpa

U11 NA TURNIRJU PRI ND ILIRIJA V LJUBLJANI

Selekcija U11 je bila danes dopoldne pod vodstvom trenerja Elvirja Džemiča in pomočnika trenerja Tomaža Kralja povabljena na največji otroški nogometni turnir, ki sta organizirala ND Ilirija in MNZ Ljubljana. Turnir se je odvijal na odlično pripravljenem terenu in pod odlično organizacijo. Naša ekipa je odigrala tri tekme in sicer proti ekipam ND Ilirija A, NK Olimpija in NK IB 1975 Ljubljana.

Kljub temu, da so se nekateri naši igralci danes prvič preizkusili na večjem igrišču, so vsi pokazali dobro igro in borbenost in uspešno uspeli zaustavljati mnoge napade nasprotnikov. Ob glasni spodbudi trenerja in staršev s tribun, se nam tokrat žel ni uspelo prebiti v izločilne boje.

Čestitke in pohvale organizatorju turnirja ter ekipi in trenerju!

Srečno naprej!