USPEŠEN TEDEN VSEH SELEKCIJ

NOVE TRI TOčKE ZA čLANSKO EKIPO

članska ekipa je domačem igrišæu premagala NK BRINJE z rezultatom 4:1.

KADETI VISOKO ZMAGALI

Gorščak Robert dosegel hatttrick

Kadeti so gostili NK IHAN in visoko zmagali. Bili zelo strelsko razpoloženi, saj je bil rezultat
za nogometaše NK KOLPA
Za NK Kolpo so zadeli Gorščak Robert 3, Malešič  Klemen 2 Džemič Edin 2, Banivec Mitja 1,
Zupančič  Tadej 1, Virant Jaka 1, Bajuk Aleš 1 in Kočevar  Anton 1.

Gostje pa so poleg 12 golov prijeli  še tri rumene kartone, naši kadeti pa nič golov in nič
kartonov. čestitamo!

SELEKCIJA MLAJšI DEčKI U-12  NADIGRALA OLIMPIJO

Mlaši dečki se prebijajo proti vrhu lestvice, trenutno so na šestem mestu. V soboto je v Podzemlju
padla NK OLIMPIJA LJUBLJANA B. Ljubljančani so iztržili le točko od možnih dvanastih.
Selekcija U-12 NK KOLPA je trikrat zmagala, enkrat pa odigrala neodločeno, 4:1, 2:1, 2:1, 22.

SELEKCIJA STAREJšI CICIBANI U-10 šE TRETJIč ZAPORED USPEšNI

Selekcija STAREJšI CICIBANI U-10 je v soboto 26.09.2009 ob 11.00 uri v IV. kolu skupine E gostila na domačem stadionu v Podzemlju ekipo NK Bravo Belinka. Naši cicibani so se  na lepem stadionu, ki je sedaj dodatno "olepšan" s sedeži za gledalce na glavni tribuni, namučili z nasprotniki, čeprav so jih v igri prekašali in bili boljši. Ekipi NK Kolpa pa je v II. polčasu le uspelo prebiti obrambo nasprotnika in premagati selekcijo NK BRAVO BELINKA z rezultatom 1:0 (0:0). Posebna pohvala, morda celo zahvala, gre našemu obrambnemu igralcu Domnu TEŽAKU, ki je s strelom od daleč premagal gostujočega golmana, ki do tega strela ni naredil nobene napake in je našim napadalcem delal številne preglavice. Naša selekcija je s tremi zaporednimi zmagami (I. kolo je bila prosta) na 3. mestu v skupini. V naslednjem kolu igramo v gosteh pri NK Krka, ki je prva v skupini, kar je naši ekipi močna motivacija.

OB ZMAGAH NOGOMETAšEV, TUDI NOVI SEDEŽI NA TRIBUNI

Minuli teden so člani in prijatelji NK KOLPA na tribune "pršraufali" nove, lepe, udobne sedeže.
Okoli 100 sedežev bo  najbolj vnetim navijačem nudilo udobje, nogometaši pa obljubljajo zmage.
Poleg prostovoljnega dela članov, gre velika zahvala tudi podjetju UNIPLAST iz Semiča, ki je
darovalo sedeže.

Potek postavitve si lahko ogledate v foto galeriji.