Uspešen tekmovalni vikend Kolpinih selekcij

čLANSKA EKIPA

Prva članska zmaga v gosteh
NK Sava Kranj – NK Kolpa = 0 : 1

Niz zmag članske ekipe NK Kolpa se nadaljuje.

Po dveh domačih uspešnih nastopih proti Jevnici in Lescam so se člani v soboto, 01. 10. 2016 iz Stražišča pri Kranju s prvo zmago na gostovanjih v tej sezoni z zmago nad NK Sava Kranj, čeprav v okrnjeni zasedbi, vrnili z novimi tremi točkami. Za nove točke na kontu Kolpašev je tokrat z edinim zadetkom na tekmi že v 13. minuti poskrbel Kristjan Spudiæ.
Pogled na lestvico je po 7. odigranih krogih bolj prijeten, saj so se člani z novim uspehom povzpeli na 8. mesto.

V nedeljo, 09. 10. 2016 v 8. krogu 3. SNL Center v goste v športni park v Podzemelj prihaja vedno atraktivna ekipa iz Ivančne Gorice.

MLAJšI DEčKI

Favorizirani Roltek Dob uspešnejši od Kolpinih mlajših dečkov

Mlajši dečki NK Kolpa, ki letos nastopajo v 2. ligi MNZ Ljubljana, so na gostovanju v 6. krogu tekmovanja na Dobu pri Domžalah pri Roltek Dobu s favoriziranim tekmecem izgubili z rezultatom 8 : 2.
Naslednja tekma prvenstva mlajših dečkov sledi v soboto, 08. 10. 2016 v Podzemlju z NK Bravo Publikum B iz Ljubljane, že v torek, 04. 10. 2016 pa se bodo mlajši dečki podali na gostovanje v okviru 2. kroga pokala MNZ Ljubljana, ko se bodo v Domžalah na umetni travi srečali z ekipo NK Ihan Domžale.

STAREJšI DEčKI

Starejši dečki dosegli prvo zmago sezone
NK Kolpa – MNC Vrhnika = 2 : 1

Sobota, 01. 10. 2016 je starejšim dečkom NK Kolpa prinesla prvi popoln uspeh v tej sezoni.
V 6. krogu 1. lige MNZ Ljubljana za starejše so goste iz Vrhnike z borbeno in zavzeto igro premagali z rezultatom 2 : 1, kar je pravšnja vzpodbuda za nadaljevanje zelo zahtevnega tekmovanja.

STAREJšI CICIBANI

U-11 odigrali že 4. krog tekmovanja

V soboto, 01. 10. 2016 so cicibani U-11 NK Kolpa v športnem parku v Podzemlju gostili vrstnike iz Roltek Doba.
Obe ekipi naših cicibanov sta v tekmovanju, kjer 8 klubov MNZ Ljubljana nastopa z dvema ekipama, pokazali zavzetost in napredek v igri.
V naslednjem krogu se bodo cicibani U-11 naslednji vikend v Novem mestu pomerili z NK Krka Lev.

KADETI/MLADINCI

V nedeljo popoldne so 5. prvenstveni krog odigrali tudi kadeti in mladinci, ki so gostovali pri NK Litiji.
Obe selekcije sta premagali nasprotnika in vnovčili novih 6 skupnih prvenstvenih točk, s čimer sta skupaj zbrali 22 točk in obdržali stik v vrhom skupne prvenstvene lestvice, na kateri zasedata odlično 2, mesto. Mladinec Aleš Kirin pa je postal s 13 zadetki vodilni strelec mladinske lige.

U17    NK Litija : NK Kolpa  0:4 (0:1)
U19
NK Litija : NK Kolpa  0:6 (0:0)