Uspešen začetek sezone za mlajše selekcije

V soboto, 1. 9. 2018, so naši člani v Trbovljah, ki ima že nekaj let umetno travo, odigrali tekmo z domačim Rudarjem. Zgodovina medsebojnih srečanj nam kaže, da ekipa, ki tekmo odigra doma, nato tudi zmaga. Ekipi sta še v lanski sezoni 2017/2018 nastopali v tretjeligaški konkurenci.

Tudi v tem medsebojnem srečanju se je zmage veselila domača ekipa, ki je zmagala z rezultatom 4:2 (1:1). Strelec za našo ekipo Sašek Matic (v 16' in 90').

V prvem krogu prvenstva pa sta tekmi v gostovanju odigrali tudi mladinci, ki so z rezultatom 0:1 premagali ekipo NK Olimpija, in starejši dečki, ki so kar z 0:8 premagali NK šmartno.

Bodo pa očitno naši mlajši dečki, ki v tej sezoni igrajo v 1. ligi, igrali težke tekme v elitni konkurenci. Zabeležili so drugi poraz, tokrat jih je premagal NK Ihan Domžale z rezultatom 0:10.

V 3. krogu sezone bodo, v soboto 8.9. 2018 ob 17.00, naši člani gostili ekipo NK Kočevje.

Vabljeni na oged.