V DEŽEVNEM VIKENDU ODIGRALI PRVA KOLA TUDI OTROŠKE SELEKCIJE, čLANI PRIIGRALI NEODLOčEN IZID

Starejši cicibani

Starejši cicibani U10 so na prvem gostovanju v Dobrovi priigrali tri točke. U10 je v 1. krogu  premagala NK Dolomiti Dobrova z rezultatom 1:7.

Naslednji vikend igrajo doma z NK Mirna.

Mlajši dečki

Mlajši dečki U12 so na domačem stadionu gladko izgubili vse štiri tekme s selekcijo NK Olimpija Ljubljana A.

Naslednji vikend igrajo v gosteh pri NK Krka v Novem mestu.

Starejši dečki

Starejši dečki U14 so v prvem krogu na domačem stadionu v zelo težkih deževnih pogojih odigrali prvo domačo tekmo. V goste je prišla NK Mirna, ki je našo selekciji tesno premagala z rezultatom 3:4.

Naslednji vikend igrajo v gosteh pri NK Brinje v Grosupljem.

člani

članska selekcija je v drugem krogu v gosteh pri NK Vrhnika priigrala neodločen izid 1:1. Po vodstvu NK Kolpe od 45' so domačini uspeli  v 72' izenačiti. Za NK Kolpo je zadel Avsec Matic.

V prihajajočem tednu pa bodo člani odigrali dve domači tekmi in sicer v sredo 5.9.2012 ob 17.30 uri NK Kolpa:NK Komenda ter v nedeljo 9.9.2012 ob 17.00 uri NK Kolpa:NK Kočevje.