športno društvo NK Kolpa

V Podzemlju pri ŠD NK Kolpa pod vodstvom ŽNK Krka začela trenirati prva dekliška nogometna ekipa

                                &   

Ženski nogometni klub Krka (ŽNK Krka) in šD NK Kolpa sta sklenila sodelovanje v športnem programu formiranja belokranjske ženske nogometne ekipe pod vodstvom trenerja ŽNK Krka, Boris Devetaka, saj je ŽNK Krka poleg svojih trening “baz” v Novem mestu, Krškem in šentjerneju začela s treningi tudi v Podzemlju. Na današnjem prvem treningu je sodelovalo 14 deklic.

                                           
 
šD NK Kolpa je kljub svoji infrastrukturni stiski zaradi pomanjkanja ustreznih trening poligonov, sprejela navedeni program, saj se zavedamo, da tako na območju metliške občine ponudimo deklicam  treniranje v nogometni dekliški ekipi, kar je na tem športnem prostoru novost, upamo pa, da ostane stalnica.Več informacij pa lahko dobite na njihovih  nogometnih treningih v Podzemlju vsak torek in četrtek med 15.30 in 17.00 uro ali po telefonu pri trenerju g. Borisu Devetaku na št.: 031 307 373.