VABILO NA ZBOR ČLANOV ŠD NK KOLPA

Na podlagi 17. člena Statuta Športnega društva Nogometni klub Kolpa predsednik Upravnega odbora sklicuje redni letni zbor članov, ki bo v petek 11.3.2022 ob 18.00 uri v sejni sobi ŠD NK Kolpa v Podzemlju.

Predlog dnevnega reda:

1. Otvoritev zbora članov in uvodni nagovor predsednika društva
  2. Izvolitev organov zbora članov; delovnega predsedstva (predsednika, člana, zapisnikarja, dva overovatelja zapisnika, dva člana verifikacijske komisije)
  3. Ugotovitev sklepčnosti in poročilo verifikacijske komisije
  4. Predstavitev in sprejem dnevnega reda
  5. Poročila upravnega odbora za leto 2021:
  • Poročilo predsednika
  • Vsebinsko tehnično poročilo
  • Športno poročilo
  • Finančno poročilo
  1. Poročilo nadzornega odbora
  2. Razprava o poročilih in sprejem poročil