športno društvo NK Kolpa

VESELI PRAZNIKI, ZDRAVO IN USPEŠNO NOVO LETO 2018, NAMENITE DO 0,5% DOHODNINE ŠD NK KOLPA

Prihajajo najlepši dnevi leta, ko se obdarujemo in zaželimo najboljše v prihajajočem letu. Prav tako lahko ob koncu leta to storite tudi vi. časa za premislek, kateri nevladni organizaciji oz. društvu javnega interesa boste namenili del dohodnine, je vse manj. Sedaj že veste, da obstaja možnost, da namesto v državni proračun, del dohodnine prispevate namensko drugam. Donacija je za vas brezplačna oz. brez financnih posledic za vas kot davčne zavezance.

    
 
šD NK KOLPA vas naproša, da lahko del dohodnine – če je niste namenili komu drugemu, namenite našemu klubu.
 
KAKšEN JE POSTOPEK
Zavezanci za dohodnino morate izpolniti poseben obrazec (v zavihku na levi strani »dohodnina klubu) in ga podpisanega dostavite v klub, odnesite ali pošljite pristojnemu davčnemu organu do konca decembra za tekoče leto. Obrazec pa lahko oddate tudi preko eDavkov http://edavki.durs.si, tisti, ki imate elektronsko potrdilo. Enako storite vsi, ki ste upravičenca do donacij že določili v preteklih letih, pa ga želite sedaj spremeniti.