športno društvo NK Kolpa

VETERANI NK KOLPA GOSTILI SLOVENSKO REPREZENTANCO ZDRAVNIKOV


VETERANI NK KOLPA vs ZDRAVNIKI
 

V soboto  10.10.2009 so Podzemelj obiskali zdravniki iz vse Slovenije. Tokrat niso prišli v »belih haljah« ampak v zelenih nogometnih dresih. Enajsterica slovenske zdravniške nogometne reprezentace se je v prijateljski tekmi pomerila z našimi veterani. Ekipi gostiteljem so leta prinesla nekaj več kilogramov in to se je poznalo tudi na igrišču.  Mlajši in spretnejši doktorji so slavili z rezultatom 3:1. Tekma se je v športnem in borbenem duhu končala brez poškodb. Omenimo, da sta za zdravnike igrala tudi dva domačina, dr. Boris Krajačič in dr. Branimir Ivka.

športno druženje se je nadaljevalo z družabnim srečanjem, seveda ob kozarčku vina in kot se za belokranjce spodobi ni manjkala pečenka. 

Več slik v Foto galeriji.

Video posnetek iz nogometne tekme si lahko ogledate na straneh Foto-kino kluba Fukus Metlika: http://www.fokusmetlika.net/index.php?option=com_content&view=article&id=527:nogm&catid=42:novice&Itemid=53