športno društvo NK Kolpa

VETERANI OBELEŽILI SPOMIN NA PRVEGA KOLPINEGA VRATARJA

Veteranska selekcija že vrsto let v Športnem parku Podzemelj organizira dogodek, ki je posvečen spominu na Kolpinega prvega nogometnega vratarja Jožeta Jakliča – Bohnarja. Letos mineva 30 let smrti pokojnega igralca, zato je imelo včerajšnje srečanje še toliko večji pomen.

Po zboru veteranov, smo skupaj odšli na pokopališče in v znak spomina Jožetu prižgali svečo, nato pa smo se zbrali na igrišču in odigrali častno “veteransko tekmo”. Kljub zanimivi starostni in “telesni” razliki med igralci, je le ta potekala, tako kot se spodobi, v lepem ter športnem duhu. Veseli in počaščeni smo bili, da je popoldne z nami preživel tudi prvi predsednik ŠD NK Kolpa g. Božidar Kobe.

Prekrasen dan smo zaključili s prijetnim druženjem ob dobri kapljici in odlični hrani.

ŠD NK Kolpa Veterani