športno društvo NK Kolpa

VETERANI OSVOJILI TURNIR V IDRIJI

ŠD NK Kolpa Veterani so se danes udeležili močnega 23. Veteranskega turnirja v malem nogometu v Idriji. V skupinskem delu je naša ekipa prvo tekmo odigrala proti ŠD Vovče in jo končala z neodločenim izidom 1:1. V drugi tekmi, katero so naši fantje dobili z odličnim rezultatom 4:0, so se borili proti domačinom NK Idrija. Tako se je naša ekipa uvrstila v polfinale, v kateremu so igrali proti nasprotniku Zlatorog, kateri je v preteklosti največkrat osvojil turnir. To dejstvo nas ni uspelo zmesti in tekmo smo uspeli zmagati z 2:0. V finalu je naša ekipa le še dodala “piko na i” in z odlično predstavo in rezultatom 2:0 zmagala ekipo Amazonka z 2:0 ter tako osvojila prvo mesto na turnirju.
Velika pohvala pa gre tudi našemu golmanu Dejanu Mrvarju, kateri je prejel nagrado za najboljšega golmana, saj je na turnirju prejel le en zadetek.

Bravo in iskrene čestitke celotni ekipi!