športno društvo NK Kolpa

Veteranska selekcija ponovno merila moči proti veteranom NK Krka

Ekipa ŠD NK Kolpa VETERANI smo pred dobrim mesecem in pol odigrali prijateljsko tekmo proti ekipi veterani NK Krka. Ker smo takrat morali priznati premoč domačinu, smo se odločili, da jih izzovemo na “revanš” 😀.
Včeraj zvečer smo se ponovno srečali na nasprotnikovem terenu in odigrali drugo medsebojno tekmo. Domačini so povedli z 1:0, a smo kmalu izenačili na 1:1. Imeli smo tudi 100% možnost za zadetek, za vodstvo 1:2, vendar nam sreča ni bila naklonjena. Domačini so se proti koncu tekme razigrali in tekmo dobili s 3:1.
Vse kaže na to, da bomo morali veterane NK Krka povabiti na naš teren in preizkusiti srečo še na domačem igrišču. Pravijo, da v tretje gre rado 😊
Za našo ekipo je gol dosegel Dejan Drganc 👏.