športno društvo NK Kolpa

VIII. MEMORIALNI BOHNARJEV TURNIR VETERANSKE SEKCIJE

V soboto 19.6.2021 popoldne se je v Športnem parku Podzemelj odvijal 8. memorialni Bohnarjev turnir veteranskih selekcij. Zaradi znanih razmer, je bil tokratni turnir izveden v nekoliko okrnjeni zasedbi, saj so poleg domače veteranske selekcije sodelovali le še dve gostujoči ekipi. Rezultati tekem niti niso bili tako zelo pomembni, saj je vse tekme, ob zelo vročemu poletnemu vremenu, spremljala dobra igra, z veliko zabave in zadetkov. Turnir smo zaključili s prijetnim druženjem ekip.

Ob tej priložnosti bi se radi iskreno zahvalili vsem sponzorjem, ki so nam omogočili uspešno izvedbo letošnjega turnirja:

  • Plastoform Šmarjeta d.o.o.
  • Lumenia Adriatic d.o.o.
  • NBM d.o.o.
  • Ključavničarstvo Denis Spudič s.p.
  • Tomplast d.o.o.
  • Kambič d.o.o.
  • Stylecenter

Hvala za pomoč in izkazano zaupanje!

ŠD NK Kolpa Veterani