športno društvo NK Kolpa

VIKEND ZA POZABO

Selekcija U13 je danes odigrala prvi krog spomladanskega dela lige. Gostovali smo pri NK Zagorje. V prvem polčasu se je našim fantom na začetku malo poznalo “zimsko spanje”, a smo na odmor odšlile le z minimalnim zaostankom 2:1. Drugi polčas je bila naša ekipa še vedno nekoliko zadržana, saj so domačini kmalu po začetku uspeli povišati prednost na 3;1. Rezultat naših fantov ni ustavil in so z občasnimi prebliski uspeli izenačiti na 3:3. Po hudi sodniški napaki (katero je na koncu tudi sam priznal), ki je preprečila naši ekipi protinapad in možnost za zmago, je našim fantom koncentracija popolnoma popustila in domačini so tekmo uspeli dobiti z rezultatom 4:3.
Selekcija U15 je včeraj gostovala pri NK Komenda. Domačini so bili premočan nasprotnik in tekma se je končala z rezultatom 7:0.
Članska ekipa pa je v belokranjskem derbiju gostila ekipo iz sosednje občine NŠ Bela krajina, katera je bila prav tako uspešnejša na igrišču in tekma se je končala v korist gostujoče ekipe 1:4.
Strelci za U13:
David Vrbanec
Filip Fajdiga
Nejc Pavlovič
Strelec za člane:
Nejc Šuklje
Upamo in verjamemo, da bo naslednji vikend uspešnejši. Srečno!