športno društvo NK Kolpa

VISOK PORAZ SELEKCIJE U13

Selekcija U13 je danes popoldne odigrala zadnji, 9. krog jesenskega dela tekmovanj. Naša ekipa je gostovala pri zelo neugodnemu nasprotniku NK Bravo v Ljubljani. Naši fantje so bili skozi vso tekmo zadržani in na videz nekoliko prestrašeni. Domača ekipa je to zelo dobro znala izkoristiti ter že v prvem polčasu uspela doseči težko dosegljivo gol razliko 4:0. V drugem polčasu so domačini le še nadaljevali z odločnostjo in dobro igro ter zmagali s končnim izidom 7:0.

Kljub današnjemu visokemu porazu je selekcija U13 v jesenskem delu dosegla zelo dober rezultat, saj je na lestvici končala na visokem četrtem mestu.

Zdaj fantje odhajajo na krajši tekmovalni premor in si bodo čez zimo s treningi in s sodelovanjem na turnirjih nabrali nove moči ter izkušnje za nadaljevanje sezone v spomladanskem delu.

Bravo ekipa in trener ter uspešno naprej!