športno društvo NK Kolpa

ZAčETEK POMLADANSKEGA DELA SEZONE

članska selekcija 

14. krog 24.03.12

Vrhnika:Kolpa       3:2 (3:0)

Minuli vikend je članska ekipa na Vrhniki odigrala prvo tekmo v drugem delu sezone. Začetek tekme se ni odvil po naših željah, saj smo že do 6. minute zaostajali z rezultatom 2:0. Na koncu prvega polčasa pa smo prejeli še tretji zadetek tako, da je ekipa odšla na polčas s težkim bremenom. V drugem delu tekme pa je selekcija odigrala odgovorneje in uspela zmanjšati poraz na 3:2. Svoj prvenec je v članski selekciji dosegel mladinec Robert Gorščak.

15. krog 31.03.12

Kolpa:Litija           2:1 (2:1)

To nedeljo pa je članska ekipa odigrala v tem delu sezone prvo domačo tekmo in zmagala, kar jo je ponovno zavihtelo na II. mesto v ligi. V goste je prišla ekipa NK Litija. Tekma, na kateri je sodnik pokazal kar 10 rumenih kartonov nasprotni ekipi in 4 rumene kartone domači, ter še vsaki po enega rdečega, je NK Kolpa dobila z odgovorno in čvrsto igro. V 33. minuti je mojstrsko iz prostega strela zadel kapetan Jože Pezdirc, že v 37. minuti pa po izjemnem "vole" udarcu še Jure šikonja. Nasprotnik je že v prvem polčasu po zmedi v našem kazenskem prostoru uspel le zmanjšati izid, nakar v drugem polčasu ni bilo zadetkov. NK Kolpa je osvojila nove tri točke.

Starejši dečki

12. krog 31.03.12

šmartno:Kolpa       4:2 (2:1)

 

Mlajši dečki

12. krog 1.04.12
Bravo Publikum A:Kolpa                    10:0, 1:1, 6:0, 7:0

Ostale mlajše selekcije še niso začele s prvenstvom.