športno društvo NK Kolpa

Začetek zimskega pripravljalnega obdobja NK Kolpe za nadaljevanje spomladanskega dela sezone 2017

    

S koncem januarja 2017 se je v šD NK Kolpa za starejše klubske selekcije  zaključilo zimsko prehodno obdobje.  S pripravljalnim pomladanskim obdobjem na zunanjih igriščih so prvi začeli kadeti in mladinci, že v začetku prihajajočega tedna pa se jim bodo priključili tudi člani, ki bodo spomladansko nadaljevanje prvenstva vodeni s strani trenerja Mihael Gril, licenca A.

Zaradi infrastrukturne omejitve bomo zelo težko uspeli sestaviti urnike vadb za vse naše selekcije, čeprav si bomo poskušali pomagati z gostovanji na nogometnih igriščih z umetno travo na Vražjem kamnu pri Nš Bela krajina in v Novem mestu pri NK Krka.


Igralcem in trenerjem želimo, da bi zastavljeno delo uspešno opravili.