športno društvo NK Kolpa

Zaključek 12. zimske nogometne šole ŠD NK Kolpa

V petek, 06. 04. 2018 se je v sončnem popoldnevu s skupno predstavitvijo doseženih veščin v športnem parku v Podzemlju končala že 12. sezona zimske nogometne šole (ZNš) športnega društva Nogometni klub Kolpa.
Prek 90 otrok, ki so v telovadnicah v Metliki, Semiču in Podzemlju pod vodstvom mentorjev Dejana Kolenca, Elvirja Džemiæa, Doriana Josipoviæa, Ivana Mitevskega in Roka Pečavarja ter vsestransko pomočjo tehničnega vodje mlajših selekcij Matjaža Viranta obiskovali vadbo od oktobra 2017 do aprila 2018, je na sklepni prireditvi prejelo zaslužene diplome, medalje in spominske majice.
V tednu, ki prihaja se bo na osnovi prijav iz ZNš v NK Kolpa oblikovala tudi nova selekcija U-7. Vse zainteresirane udeležence nogometne šole pa vabimo, da se nam pridružijo v naših že obstoječih selekcijah.