športno društvo NK Kolpa

ZAKLJUČEK SEZONE 2020/2021 ZA SELEKCIJO U12

Včeraj popoldne je sezono 2020/2021 v Športnem parku Podzemelj zaključila in odšla na krajše počitnice selekcija U12. Trening je tokrat potekal nekoliko drugače, saj so fantje po začetnem ogrevanju odigrali še tekmo proti svojim staršem. Prvi polčas je prepričljivo pripadel staršem. V drugem pa se je poznala kondicijska (ne)pripravljenost staršev in so fantje pokazali, da se zmorejo boriti tudi proti fizično močnejšim ter dobili tekmo s 5:3. Po tekmi pa smo skupaj s starši sezono zaključili s prijetnim druženjem.

Sezona, ki jo je v spomladanskem delu ponovno zaznamovala situacija s korona virusom, je bila za selekcijo U12 še nekoliko bolj posebna. Namreč selekcija U12 se je po nekaj letih premora ponovno sestavila in jesenski del odigrala z odliko, saj je v svoji skupini končala na vrhu lestvice. Od odigranih 6ih tekem je eno zaključila z neodločenim rezultatom, ostalih 5 pa z zmago. Žal pa spomladanski del ni bil izpeljan, da bi lahko fantje nadaljevali z dobro igro ter z odličnimi rezultati. Upamo in verjamemo, da nam bo nova sezona s tekmami in turnirji bolj naklonjena.

Hvala fantom in staršem za sodelovanje, odlično podporo na tekmah ter pomoč pri izpeljavi te »korona« sezone.

Do prihodnje sezone vas lepo pozdravljam in vam želim lepe počitnice!

Trener Dejan Kolenac