športno društvo NK Kolpa

ZAKLJUČEK SEZONE 2020/2021 ZA SELEKCIJO U9

Včeraj popoldne smo se še zadnjič pred krajšim poletnim premorom na igrišču v Podzemlju zbrali »mali« nogometaši selekcije U9.

Najprej smo pridno izpeljali trening, po koncu pa smo se skupaj s starši okrepčali ob dobri hrani in hladni pijači.

Sezono 2020/2021 je v spomladanskem delu sezone žal zaradi korona virusa, ponovno zaznamovala zaustavitev vseh aktivnosti na področju treningov, tekem in turnirjev. Veseli smo, da smo kljub vsemu lahko spet trenirali ter da smo se na zelenico vrnili v popolni zasedbi. Zato se ob tej priložnosti zahvaljujeva otrokom in staršem za vztrajnost, dobro voljo in potrpežljivost ter za sodelovanje pri klubskih aktivnostih skozi vse leto.

Želiva vam lep počitnice in do prihodnje sezone vas lepo pozdravljava…

Trenerja Tomaž Kralj in Uroš Štukelj