športno društvo NK Kolpa

ZAKLJUČEK SEZONE 2021/2022 ZA SELEKCIJI U9 IN U11

Včeraj popoldne sta sezono 2021/2022 v Športnem parku Podzemelj zaključili in odšli na krajše počitnice selekciji U9 in U11. Trening je tokrat potekal nekoliko drugače, saj so fantje po začetnem ogrevanju odigrali še tekmo proti svojim staršem. Pri obeh selekcijah so fantje prikazali veliko veščin, ki so se jih naučili skozi leto ter se borili kot levi in staršem ne glede na starostno razliko na igrišču naredili kar nekaj preglavic.
Po končanih tekmah je sledilo prijetno druženje otrok in staršev.

Hvala vsem fantom in staršem za sodelovanje, odlično podporo na tekmah in turnirjih ter pomoč pri izpeljavi celotne sezone.

Do prihodnje sezone vas lepo pozdravljava in vam želiva prijetne počitnice!

Trenerja Uroš Štukelj in Miljenko Šobak