športno društvo NK Kolpa

ZAKLJUčEK ŠOLE NOGOMETA
V soboto 27. 3. 2010 je šola nogometa šD NK Kolpa z organizacijo zaključnih turnirjev v telovadnici Osnovne šole Metlika za selekcijo U-10 (letnik 1999, 2000), selekcijo U-8 (letnik 2001) in selekcijo U-7 (letnik 2002, 2003) zaključila svoje zimsko treniranje v telovadnicah Oš Metlika, Oš Podzemelj in Oš Semič. V letošnji nogometni šoli je treniralo 64 otrok. Igralci-cicibani, ki so že člani NK Kolpa, se bodo že v začetku naslednjega tedna pridružili svojim starejšim igralcem iz nogometnega kluba NK Kolpa in bodo nadaljevali s treningi na stadionu v Podzemlju, saj jih že kmalu čakajo prve prvenstvene spomladanske tekme.
 

 Na zaključku je šD NK Kolpa udeležencem šole nogometa podelila tudi medalje-značke za osvojeno nogometno znanje po programu šole.