Zaključek XI. sezone zimske šole nogometa v nedeljo 9. 4. 2017 ob 09.00 na stadionu v Podzemlju

V nedeljo, 9. 4. 2017, se je na stadionu NK Kolpa v Podzemlju zaključila XI. sezona prepoznavne Zimske nogometne šole šD NK Kolpa.

ZNš, ki se jo je udeležilo 69 otrok, je na treh belokranjskih osnovnih šolah v Metliki, Semiču in Podzemlju potekala od oktobra 2016 do aprila 2017.

Na zaključni prireditvi so udeleženci nogometne šole od vaditeljev prejeli priložnostne majice, zaslužene diplome za sodelovanje in medalje za osvojeno znanje, mladi nogometaši pa so staršem v prikaznem treningu in v nogometni igri pokazali, kaj so se naučili.

Staršem otrok se šD NK Kolpa zahvaljuje za zaupanje, otrokom pa za trud in vztrajnost pri izvedbi programa.

Ob zaključku ZšN pa smo v klubu na novo formirali netekmovalno selekcijo U7, ki bo trenirala enkrat tedensko, v katero vabimo vse nadebudne mlade nogometaše letnika 2011 in 2010.