športno društvo NK Kolpa

Zaključek XIII. sezone zimske šole nogometa ŠD NK Kolpa v športnem parku v Podzemlju

V petek, 29. 03. 2019, s pričetkom ob 16.30, se je v toplem popoldnevu s skupno predstavitvijo doseženih nogometnih veščin v športnem parku v Podzemlju končala že 13. sezona zimske nogometne šole (ZNš) športnega društva Nogometni klub Kolpa.


86 otrok, ki so v telovadnicah v Metliki, Semiču in Podzemlju pod vodstvom mentorjev Elvirja Džemiæa, Doriana Josipoviæa in Ivana Mitevskega  ter vsestransko pomočjo tehničnega vodje mlajših selekcij Matjaža Viranta obiskovali vadbo od novembra 2018, je na sklepni prireditvi prejelo zaslužene diplome, medalje in spominske majice. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo našim sponzorjem, ki so nam pomagali pri tem projektu.Vse zainteresirane udeležence nogometne šole pa vabimo, da se nam pridružijo v naših že obstoječih tekmovalnih selekcijah.