športno društvo NK Kolpa

Zaključki zimskega pripravljalnega obdobja klubskih selekcij

Strokovno vodstvo je za minulo zimo pripravilo program zimskih aktivnostih za vse klubske selekcije, ki je zajemalo tudi sodelovanje naših mlajših ekip v zimski ligi Dolenjske, Posavja in Bele krajine, v kateri so nastopali cicibani U8, U10, mlajši dečki U13 in starejši dečki U15, zimski ligi šD Tian iz Novega mesta, v kateri je nastopala ekipa cicibanov U11, sodelovanja na številnih turnirjih, nogometnih priprav v Umagu, katerih so se udeležili mlajši dečki U13, kadeti U17 in člani, ter druge aktivnosti.  Zimska šola nogometa, ki jo šD NK Kolpa izvaja na Oš Metlika, Podzemelj in Semič, pa se počasi bliža svojemu zaključku s tradicionalno zaključno prireditvijo.

Zaključek zimske lige U9 Dolenjske, Posavja in Bele krajine je organizator danes zaključil s podelitvijo medalj udeležencem.