športno društvo NK Kolpa

Zaključni finalni turnir zimskega tekmovanja “Rad igram nogomet” za osem in devet letnike pri NŠ Ivančna gorica, Mlajši učenci OŠ Podzemelj področni nogometni prvaki

a. RAD IGRAM NOGOMET     
                                  

V soboto 22.3. je Nš Ivančna gorica gostila finalni del turnirja RIN (Rad igram nogomet), kjer so se pomerile ekipe Kolpe, Ilirije, črnega grabna in Nš Ivančna gorica v selekcijah U9 in U11. Vsi tekmovalci so prejeli spominske medalje. Tekme so bile posnete za TV v prihonji oddaji RIN na TV SLO. Tudi tokrat je bil namen nogometnega druženja dosežen, saj so igralci v mirnem in povsem sproščenem vzdušju predvsem uživali v nogometu. Obe naši selekciji so prepričljivo osvojili turnir.

 Ekipa U11 
 

b. OSNOVNOšOLSKA NOGOMETNA TEKMOVANJA

                          &  

V šolskem tekmovanju za mlajše učence v organizaciji Agencije za šport Novo mesto pa je na področnem prvenstvu v črnomlju našo občino predstavljala ekipa mlajših učencev Oš Podzemelj (igralci U13 NK Kolpa), ki so na turnirju prikazali suvereno premoč in odlično nogometno znanje. Nogometna šola NK Kolpe se je vnovično prikazala v svoji odličnosti. Starejši učenci Oš Metlika (igralci U15 NK Kolpa), ki pa so se uvrstili v polfinale državnega šolskega prvenstva v organizaciji NZS, pa bo odigrano v metliški telovadnici (termin še ni določen). Uspehi šolskih tekmovanj so ponovno odraz uspešnega sodelovanja med osnovnih šolah in klubom.

VRSTNI RED PODROčNEGA PRVENSTVA V MALEM NOGOMETU ZA MLAJšE UčENCE 
 
1. Oš PODZEMELJ 
2. Oš TREBNJE 
3. Oš LOKA čRNOMELJ 
4. Oš DR. PAVLA LUNAčKA šENTRUPERT 
5.-8. Oš DRSKA NOVO MESTO 
5.-8. Oš šENTJERNEJ 
5.-8. Oš ŽUŽEMBERK 
5.-8. Oš VAVTA VAS

Več:
http://www.ospodzemelj.si/images/stories/20132014/140319_nogomet/rezultati.pdf

c. POLETNI NOGOMETNI KAMP PRI NK KOLPA V PODZEMLJU

                                                                
 

SLOVENIJA KAMP 2014
1.VSESLOVENSKI NOGOMETNI KAMP

Vnovično pa bi vse otroke in njihove starše seznanili, da bo med letošnjih poletnih počitnicah pri šD NK Kolpa v Podzemlju "nogometni kamp" v sklopu vseslovenske akcije "SLOVENIJA KAMP 2014" v času od  dne 7. do 11. julija 2014 v organizaciji S- KAMP, podjetje za organizacijo športnih prireditev, d.o.o., ki je ustanovljeno z namenom, da športne prireditve približa čim večjemu številu otrok širom Slovenije in tudi zunaj meja. Eden od kampov tudi v Podzemlju. O pripravah na izvedbo kampa bomo informacije tekoče prikazovali tudi na naši spletni strani. Več pa si lahko preberete na 

https://www.nk-kolpa.si/Admin/load.asp?sif_file=koledar_podrobno&sif_koledar=830 
http://www.s-kamp.si/