športno društvo NK Kolpa

Zbor članov ŠD NK Kolpa potrdil plan dela in športni program za leto 2015

člani društva šD NK Kolpa smo imeli v petek dne 20. 2. 2015 s pričetkom ob 18.00 uri v klubskih prostorih v Podzemlju redni letni Zbor članov. Uprava društva je prisotne seznanila z vsemi obsežnimi opravili kluba v minulem letu in sicer je članom predstavila opravljeno delo in rezultate z upravno/tehničnim, finančnim in športnim poročilom.Zbor članov pa je na predlog Upravnega odbora potrdil tudi zelo obsežen in ambiciozen plan dela in športni plan za leto 2015, meddrugim tudi: 

  • celovita sanacija travne podlage glavnega igrišča
  • izgradnja vratarskega trening poligona
  • nujna sanacija pomožnega igrišča (pogojno)
  • avtomatski namakalni sistem glavnega igrišča (razpis Fundacije za šport)
  • izgradnja igrišča z umetno travo z razsvetljavo dimenzij najmanj 60×40 m
  • podpora in promocija športnega projekta Občine Metlika za izgradnjo nogometnega stadiona v Metliki
  • dokončanje selekcijske piramide mlajših selekcije in sicer od najmaljših cicibanov do mladinske selekcije.

  
  

šD NK Kolpa se v tem pripravljalnem obdobju pred začetkom nadaljevanja tekmovalne sezone 2014/2015 že intezivno pripravlja na celovito sanacijo travnatega nogometnega igrišča v Podzemlju. Sanacijska dela bodo opravljena v marcu, ki bodo zajela odstranitev stare travne ruše pred obema goloma, zniževanje terena pred goloma in položitev nove travne ruše. Travni poligon nogometnega igrišča pa bomo strojno prezračili, prepeskali in poravnali ter povaljali, na koncu pa bomo na igrišču dosejali še kvalitetno travno semensko mešanico. Treningi na glavnem igrišču bodo zaradi nujno potrebnih sanacijskih opravil močno regulirani. V tem trenutku naše selekcije v skladu z dogovori upravljalcev trenirajo na Vražjem kamnu v črnomlju ter na Grabrovcu.