športno društvo NK Kolpa

ZMAGA čLANOV V 1. KOLU PRVENSTVA

članska ekipa NK KOLPA je v 1. kolu premagala ekipo NK Zagorje z rezultatom 3:2 (1:1). Za celoten izkupiček točk je najbolj zaslužen kapetan ekipe Jože Pezdirc, ki je z evro golom iz 30 m zapečatil usodo gostov. K zmagi je pripomogla borbena igra celotne ekipe, posebej pa velja pohvaliti še Damjana Turka, ki je s svojimi prodori po desnem krilu in natančnimi centriranji stalno ogrožal nasprotnikovo mrežo. Gledalci so bili navdušeni nad prikazano igro in zmago.
                  

SELEKCIJA CICIBANOV U-10 PREMAGALA NK KRšKOSelekcija cicibanov U-10 je v ponedeljek 23.08.2010, pod vodstvom trenerja Elvira Džemiæa-Elota, v Krškem odigrala prijateljsko tekmo s selekcijo NK Krško. Naši cicibani so bili boljši nasprotnik od svojih vrstnikov iz Krškega in so zasluženo zmagali z rezultatom 4 : 2 (polčas 2 : 1). K uspehu ekipe so veliko prispevali tudi naši cicibani iz U-9, ki so popolnili okrnjene vrste selekcije U-10. Tak rezultat in predvsem igra, so dobra popotnica in vzpodbuda našim mlajšim selekcijam v začetek nove tekmovalne sezone.