športno društvo NK Kolpa

VISOKA ZMAGA SELEKCIJE U11 V GOSTEH

Selekcija U11 je danes odigrala 2. krog jesenskega dela tekmovanja. Zgodaj zjutraj smo se odpravili v goste k ekipi NK Dolomiti v Dobrovo. Razmere na igrišču so bile, po včerajšnjem deževju, sila neugodne za igranje. Domača ekipa je odlično odprla tekmo, saj je povedla z 2:0. Po nekaj taktičnih menjavah našega trenerja v postavi, pa smo le uspeli vzpostaviti raznotežje ter z zadetki končali polčas z rezultatom 3:3. Ob premoru in dodatnih napotkih našega trenerja, domača ekipa ni mogla slediti tempu naših fantov ter popolnoma popustila v napadu in obrambi. Naši “mali borci” so to znali izkoristiti in nadigrali nasprotno ekipo ter zmagali z rezultatom 7:4.

Strelci za našo ekipo:
Rok Vrbanec (5x)
Nik Jerina
Vito Per

Čestitke ekipi in trenerju!