športno društvo NK Kolpa

ZMAGOVALNA SOBOTA KOLPINIH SELEKCIJ

Selekcija U13 je danes v zadnjem krogu jesenskega dela lige v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ivančna Gorica. Kljub temu, da je imela naša ekipa veliko več priložnosti za zadetek, se je prvi del tekme končal z neodločenim izidom 0:0. Drugi polčas se je nekako nadaljeval v istem stilu, a je našim fantom z malo sreče le uspelo zadeti za zmago 1:0.
Strelec:
Gregor Rožman

Po končani tekmi selekcije U13 je na zelenici v Športnem parku podzemelj selekcija U15 gostila ekipo NK Termit Moravče. Tako v prvem kot tudi v drugem polčasu so bili naši fantje boljši naprotnik v obrambi in napadu in z lepo, kombinatorno igro uspeli tekmo zmagati z odličnim rezultatom 5:1.
Strelci:
Filip Fajdiga
Blaž Filak
Lan Ogulin (2x)
Erik Sodec

Članska ekipa pa je danes gostovala pri NK Šmartno, kjer je prav tako uspela premagati domačo ekipo z rezultatom 3:4 in domov prinesla nove tri točke.
Strelca:
Dejan Drganc
Aleš Kirin (3x)

Iskrene čestitke in srečno na naslednjih tekmah!